Warty uwagi !
Niezastąpiony produkt
Sprawdzony Produkt

Kurs masażu aromatyczną świecą Polecany

candle massage
candle massage
Cena:72.00PLN
Tak
Towar niedostępny
masz pytania?

Masaż świecą to zabieg który zniewala ciało ciepłym jedwabistym dotykiem w otoczce obezwładniającego zmysłowego zapachu. Unikatowa formula olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładka i miękka. Relaksujące ciepło wosku o cudownym aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.

 

Przedstawione są wszystkie fazy masażu wraz z polskim komentarzem opisującym stosowane techniki oraz ich wpływ na organizm pacjenta.

Bogate menu pozwalające na prześledzenie każdej z faz zabiegu pomocne w nauce.

Lektor polski.

PAL 3:4 czas trwania 31 min.

Jesteśmy producentem oraz wydawcą mniejszej publikacji. Płyta DVD przeznaczona do użytku domowego. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt bez zezwolenia są zabronione i grożą sankcjami cywilnymi i karnymi.

Filmy instruktarzowe firmy "Masażysta" są w pełni sprawne, w związku z czym po odpakowaniu przez klienta NIE ma możliwości ich zwrotu. Jeżeli płyta po odtworzeniu nie działa, wynika to z mechanicznego uszkodzenia podczas transportu bądź ze złego oprogramowania do jej odtworzenia. W przypadku uszkodzenia mechanicznego reklamację należy kierować do firmy kurierskiej, która dostarczała towar do klienta. Za złe oprogramowanie do odtworzenia płyt firma "Masażysta" NIE odpowiada.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Polecamy także: