Warty uwagi !
Niezastąpiony produkt
Sprawdzony Produkt

Kurs masażu stemplami KARITE

1
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Cena:72.00PLN
tak
Towar niedostępny
masz pytania?

Prezentowany kurs zawiera materiał stanowiący kompendium praktycznej wiedzy na temat masażu stemplami Karite.

Masaż stemplami Karite to  nowoczesne techniki pracy z ciałem pacjenta. Kojące ciepło stempli, subtelne techniki oraz lecznicze właściwości masła Karite pozwalaja na przywrócenie pełnej harmonii w ciele pacjenta. Prezentowany kurs zawiera materiał stanowiący kompendium praktycznej wiedzy na temat masażu Karite.

 

Czytelne menu pozwala na opanowanie każdej sekwencji masażu w zaciszu własnego gabinetu. Nie jest to jedynie prezentacja fragmentów masażu bądź niektórych technik, lecz stanowi pełnowartościowe szkolenie od fazy przygotowania do masażu aż do jego zakończenia.

 

Przedstawione są wszystkie fazy masażu wraz z polskim komentarzem.

Lektor polski.

PAL 3:4 czas trwania 60 min.

Jesteśmy producentem oraz wydawcą mniejszej publikacji. Płyta DVD przeznaczona do użytku domowego. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt bez zezwolenia są zabronione i grożą sankcjami cywilnymi i karnymi.

Filmy instruktarzowe firmy "Masażysta" są w pełni sprawne, w związku z czym po odpakowaniu przez klienta NIE ma możliwości ich zwrotu. Jeżeli płyta po odtworzeniu nie działa, wynika to z mechanicznego uszkodzenia podczas transportu bądź ze złego oprogramowania do jej odtworzenia. W przypadku uszkodzenia mechanicznego reklamację należy kierować do firmy kurierskiej, która dostarczała towar do klienta. Za złe oprogramowanie do odtworzenia płyt firma "Masażysta" NIE odpowiada.