Kurs masażu relaksacyjnego kamieniami

Cena:39.00PLN
tak
Towar niedostępny
masz pytania?

Materiał dydaktyczny niezbędny do nauki masażu relaksacyjnego gorącymi kamieniami. Płyta pomocna dla tych którzy chcieliby nauczyć się masażu relaksacyjnego gorącymi kamieniami bądź przypomnieć sobie wcześniej poznane techniki na kursie. 

 

Czas trwania ok.50 min

Polska wersja językowa.

Jesteśmy producentem oraz wydawcą mniejszej publikacji. Płyta DVD przeznaczona do użytku domowego. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie, nadawanie RTV całości lub fragmentów oraz wtórny obieg płyt bez zezwolenia są zabronione i grożą sankcjami cywilnymi i karnymi.
 
Filmy instruktarzowe firmy "Masażysta" są w pełni sprawne, w związku z czym po odpakowaniu przez klienta NIE ma możliwości ich zwrotu. Jeżeli płyta po odtworzeniu nie działa, wynika to z mechanicznego uszkodzenia podczas transportu bądź ze złego oprogramowania do jej odtworzenia. W przypadku uszkodzenia mechanicznego reklamację należy kierować do firmy kurierskiej, która dostarczała towar do klienta. Za złe oprogramowanie do odtworzenia płyt firma "Masażysta" NIE odpowiada.