Warty uwagi !
Niezastąpiony produkt
Sprawdzony Produkt

Podgrzewacz do stempli ziołowych jasny okrągły

Cena:500.00PLN
Na wyczerpaniu
Towar niedostępny
masz pytania?

 W celu uwolnienia substancji czynnych zawartych w stemplach ziołowych częstokroć parzymy zioła zanurzając w wodzie przez okres 10-15 min przed zabiegiem. Nastepnie przed samym zabiegiem przenosimy zioła piętro wyżej nakładając na podgrzewacz nakładkę parową. Niektóre stemple stosujemy na cerę naczynkową. W tym przypadku w początkowej fazie parzymy stemple a następnie schładzamy do temperatury pokojowej bądź wręcz schładzamy wykorzystując stemple jako chłodne kompresy. W pozostałych przypadkach stosujemy rozgrzane stemple bezpośrednio w wodzie bądz wyjorzystując nakładke parową do podgrzewania na parze. Istotną rzeczą jest sprawdzenie temperatury stempla przed aplikacją przykładając do wewnętrznej stony naszego przedramienia. Jeśli temperatura stempla jest zbyt wysoka, schładzamy go kładąc na moment na chłodnej powierzchni. Możemy równierz wykonać masaż wykorzystując szybkie aplikacje na częściach ciała pacjenta, w miejsca mniej wrazliwe na temperature.

Przy podgrzewaniu stempli w gorącym oleju musimy pamiętac , że olej posiada większą pojemność cieplną i dłuższe utrzymywanie stempla w jednym miejscu na ciele pacjenta może grozić uszkodzeniem ciała pacjenta.

Podgrzewacz nadaje się do stempli:

  1. karite podgrzewnych w wodzie
  2. stempli ziolowych parzonych w wodzie i podgrzewanych na parze
  3. stempli ziołowych parzonych a następnie schładzanych przed aplikacją
  4. stempli ziołowych podgrzewanych tylko na parze

Niewątpliwą zaletą podgrzewacza jest jego moc. Po wlaniu oleju bądź wody wystarczy parę sekund by uzyskać odpowiednią temperaturę. 

Możliwość umieszczenia do 6-ściu 150 gramowych stempli ziołowych. Umieszczona w części dolnej grzałka umożliwia wykonanie zabiegu wykorzystując nawet niewielką ilość oleju.

Zestaw składa się z : 

- podgrzewacza zaopatrzonego w termostat do precyzyjnej regulacji temperatury. Wewnętrzne powłoki są pokryte teflonem co umożliwia łatwe mycie oraz zabezpiecza w 100% przed pojawieniem się rdzy,

 

 

Podgrzewacz do stempli ziołowych jasny okrągły - Cechy
Cechy
Moc1500 W
Napięcie220-230 V
Kolorjasny okrągły
Pojemność4-6 stempli

Polecamy także: